BILDERLEUCHTE, 2-žárovka, zlatá, s ozdobnými prvky
12 042,72 Kč*
- starožitné obrazové světlo z mosazi
- lesklé zlaté nebo patinované
- stmívatelné
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1335-03
BILDERLEUCHTE, 2-žárovka, zlatá, s ozdobnými prvky
Milovníci umění a přátelé klasické malby, fotografie a grafiky si užijí nostalgické obrazové světlo, které staví jejich umělecké poklady do toho správného světla. Díky svému starožitnému a elegantnímu vzhledu je ideální pro použití v klasických interiérech, kde dokonale ladí s luxusním starožitným nábytkem. Povrchová úprava ve 24 karátovém zlatě nebo ručně stínovaná patina zušlechťuje mosazné tělo lampy, které je bohatě zdobeno. Kromě exkluzivního designu zaujme nástěnné svítidlo také svou funkčností, neboť stínidlo lze otáčet a natáčet a tak dokonale sladit. Nástěnné svítidlo je vybaveno 2 paticemi E14 a lze jej provozovat s maximálním výkonem 28 wattů na jednu zásuvku. LED žárovky s dobrým podáním barev jsou ideální pro provoz svítidla díky nízkému vývinu tepla.
| Dlouho: | 40,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 15,0 cm |
| hloubka: | 22,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Mosaz |
| Barva: | Zlato |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 28 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |