BILDERLEUCHTE, 1+1 žárovka, zlatá, s ozdobnými prvky
11 268,88 Kč*
- klasické obrazové světlo
- lesklé zlaté nebo patinované
- stmívatelné
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1335-01
BILDERLEUCHTE, 1+1 žárovka, zlatá, s ozdobnými prvky
Odpovídající prezentace kreseb, uměleckých tisků nebo maleb je dosaženo pomocí obrazového světla od vídeňského výrobce osvětlení ORION, které staví hodnotná umělecká díla do správného světla. Díky svému stylovému, starožitnému vzhledu dokonale ladí se starožitnostmi a klasickým nábytkem. Dekorativní deska pro montáž lampy, stínidlo a tyč jsou vyrobeny z masivní mosazi a jsou k dispozici se zlatou nebo ručně stínovanou patinou. Vnitřní strana stínidla je natřena bílou barvou, která odráží světlo a prospívá osvětlení objektu. Kloub, ke kterému je stínítko připevněno, umožňuje vyrovnání hlavy lampy a přizpůsobení světelného paprsku velikosti a poloze osvětlovaného předmětu. Toto nástěnné svítidlo, které je vybaveno 2 paticemi G9 a může být provozováno s maximálním výkonem 28 wattů na jednu patici, se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností.
| Dlouho: | 30,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 15,0 cm |
| hloubka: | 22,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | G9 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Mosaz |
| Barva: | Zlato |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 28 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |