Stolní lampa BILDERLEUCHTE s dekorativními prvky, zlatá
19 709,18 Kč*
- starožitná stolní lampa
- lesklá zlatá nebo patinovaná
- mosazné kování
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 040.1178-01
Stolní lampa BILDERLEUCHTE s dekorativními prvky, zlatá
Nostalgická stolní lampa BILDERLEUCHTE okouzlí svým elegantním a exkluzivním designem. Podstavec, tyče a stínidlo jsou vyrobeny z masivní mosazi a jsou zdobeny mnoha způsoby. Úzké stínidlo je zušlechtěno dekorativním zdobením a umocňuje stylový efekt lampy. Jejich starožitný vzhled jim umožňuje báječně ladit se starožitnostmi a klasicky zařízenými styly bydlení. Díky štíhlému tvaru zabírá jejich základna a úzký deštník málo místa. Stolní lampu lze také umístit na elegantní kancelář, starožitný odkládací stolek nebo na noční stolek, kde z ní dýchá kouzlo zašlých časů. Vybrat si můžete z povrchové úpravy 24 karátovým zlatem nebo ručně stínovanou patinou. Svítidlo je vybaveno tlakovým spínačem, který je integrován do patice svítidla, lze jej snadno zapínat a vypínat a kužel světla lze natáčet podle potřeby díky kloubu.
| Šířka: | 30,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 41,0 cm |
| hloubka: | 22,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ patice: | G9 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Mosaz |
| Barva: | Zlato |
| Počet patic typu: | 2 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 28 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 2,5 kg |