Stolní lampa Řada Tyč, 1-žárovka, patina
3 264,79 Kč*
% 5 616,89 Kč* (Ušetřeno 41.88 %)- Masivní mosaz
- povrchová úprava patina
- vyrobeno v Rakousku
Číslo výrobku: 040.0642-02
Stolní lampa Řada Tyč, 1-žárovka, patina
1-plamenná stolní lampa ze SÉRIE ROD je snovým, krásným mixem jasnosti moderních stylistických epoch a lásky ke šperkům historismu. Na rozdíl od běžných stolních lamp nemá tato centrální hřídel, ale spíše drží rám lampy ve zdánlivě plovoucí rovnováze pomocí vyčnívající spony. Propustnost tyčových závěsů tento dojem lehkosti ještě umocňuje. Takový skvost si můžete představit na stolku vedle křesla v útulném salonu. Sametové látky, závěsy a pohodlný čalouněný nábytek se nejlépe projeví v teplém světle této stolní lampy. Světlo má patici E27 až do 60 wattů. Energeticky úsporná LED lampa pomáhá šetřit energii a náklady.
| Výška: | 33,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 17,0 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Patina |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 1,2 kg |