Ovladač 30i HUARUI DR-CC-30 30W 700mA, stmívatelný
2 493,37 Kč*
- stmívatelné
- 700 mA, 30-42 voltů, 30 wattů
- Ø 80 mm, výška 30 mm
Číslo zboží:
Driver 30i HUARUI DR-CC-30 30W 700mA
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0030-09
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.96)
Popis
Ovladač 30i HUARUI DR-CC-30 30W 700mA, stmívatelný
| Výška: | 30 mm |
|---|---|
| Průměr: | 80 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 700 mA |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 30 W |
| Provozní napětí: | 30-42 V |
| Výstupní proud: | 700 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |