SHADE LED stropní svítidlo, s válcovým, hnědým stínidlem, Ø 60cm
9 080,75 Kč*
- stmívatelné textilní stropní svítidlo
- různé verze
- se stmívatelným LED osvětlením
Číslo výrobku: 071.0640-031
SHADE LED stropní svítidlo, s válcovým, hnědým stínidlem, Ø 60cm
Ať je to jednoduché, ale krásné – to by mohl být designový vzorec řady SHADE. Vysoce kvalitní materiály a přesvědčivě jednoduché tvary ve spojení s nejnovější LED technologií ospravedlňují jejich popularitu. Válcové stínidlo o průměru 60 centimetrů je vybaveno LED svítidlem se světelným výkonem 2500 lumenů. Teplé bílé světlo (3000 Kelvinů) se šíří jemně a rovnoměrně pomocí difuzéru a vytváří útulnou atmosféru v obývacím pokoji, ložnici nebo pracovně. S výškou pouhých 16 centimetrů jej lze snadno instalovat i do místností s nízkými stropy. Jas můžete také měnit pomocí stmívače zadní hrany nebo stmívače LED. Stropní svítidlo Discover the SHADE je k dispozici také s průměrem [100 centimetrů] (071.0642-031) a [80 centimetrů] (071.0641-031) nebo [40 centimetrů] (071.0639-031).
| Výška: | 16,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 60,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Látka/textil |
| Barva: | Hnědá |
| Barevný kryt/stínítko: | Hnědá |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2500 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 30 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 30 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,0 kg |