LED deska 8g 8W SMD (8 kusů) 180x20mm 3000K 590Lm
217,81 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 590 lumenů
- 8 wattů
- Délka 180 mm
- Šířka 20 mm
Číslo zboží:
LED 8g 8W SMD(8pcs) 180x20mm 3000K
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0008-07
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 8g 8W SMD (8 kusů) 180x20mm 3000K 590Lm
| Dlouho: | 180 mm |
|---|---|
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 8 W |
| Počet LED diod: | 8 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 590 lm |
| Index vykreslení barev: | 83 |
| Špičková intenzita světla: | 300 cd |
| Měřicí veličina pro stroboskopické efekty: | 0,4 |
| Množství měření blikání: | 0,9 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | soustředěné světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 1,00 |
| Index podání barev R9: | 5 |