SHADE LED stropní svítidlo, s válcovým, bílým stínidlem, Ø 40cm
7 003,34 Kč*
- stmívatelné textilní stropní svítidlo
- různé verze
- se stmívatelným LED osvětlením
Číslo výrobku: 071.0639-011
SHADE LED stropní svítidlo, s válcovým, bílým stínidlem, Ø 40cm
Série stropních svítidel SHADE je skutečným mistrem mezi svítidly: různé průměry poslouží všem představitelným velikostem místností a různé barvy odstínů se přizpůsobí jakémukoli stylu interiéru a vybavení. Nedostatek zbytečných šperků mu dodává ležérní eleganci a rozbuší srdce příznivců minimální šik. Pod textilním válcem se skrývá nejmodernější technologie. LED svítidlo spolu s difuzorem zajišťuje rovnoměrné rozložení světla z 2500 lumenů. Teplé světlo 3000 Kelvinů má přátelský, neutrální efekt. Jeho výška pouhých 16 centimetrů umožňuje jeho instalaci i do nízkých místností. Pro regulaci jasu můžete použít stmívač zadní hrany nebo LED stmívač. Stropní svítidlo SHADE je k dispozici také s průměrem [100 centimetrů] (071.0642-031) a [80 centimetrů] (071.0641-031) nebo [60 centimetrů] (071.0640-031).
| Výška: | 16,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 40,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Látka/textil |
| Barva: | Bílý |
| Barevný kryt/stínítko: | Bílý |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2500 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 30 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 30 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,0 kg |