LED stropní svítidlo GREG, 25cm
5 269,00 Kč*
- moderní, kulaté stropní svítidlo
- přímý i nepřímý rozvod, stmívatelné
- povrch: bílá, titan
Číslo výrobku: 071.0629-00
LED stropní svítidlo GREG, 25cm
Stropní svítidlo řady GREG je díky svému neutrálnímu designu vhodné do široké škály místností a aplikací. S výškou pouhých 5 cm je extrémně štíhlý a skvěle se hodí do každého interiéru. Na podstavci je kovový kroužek titanové barvy, který obklopuje saténový potah a zajišťuje homogenní vývoj světla. S 3000 Kelviny zalije místnost teplým bílým světlem a lze ji stmívat jak stmívačem se zadní hranou, tak stmívačem LED. Pokročilý design lampy poskytuje přímé i nepřímé osvětlení. To znamená, že není osvětlen pouze prostor pod lampou. Nepřímé světlo se difúzně odráží přes strop nebo stěnu a místnost je zalita zvláště příjemným světlem. Napevno nainstalované LED diody může v případě potřeby vyměnit technik. Svítidlo má třídu ochrany II, není zde tedy ochranný vodič. Stropní svítidlo je k dispozici ve 4 různých průměrech.
| Výška: | 5,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 25,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1875 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 30 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 29 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,2 kg |