LED stropní svítidlo GREG, 40cm
7 537,90 Kč*
- stmívatelné stropní svítidlo
- přímé a nepřímé světlo
- moderní styl
Číslo výrobku: 071.0629-01
LED stropní svítidlo GREG, 40cm
Stropní svítidlo ze série GREG lze díky svému funkčnímu vzhledu snadno integrovat do místností s moderní atmosférou. Jednoduchá lampa se skládá z kovového kroužku v barvě titanu, jehož součástí je plastový kryt se saténovým povrchem. S výškou pouhých 5 cm je ideální pro základní osvětlení v místnostech s nízkým stropem. V kombinaci se stmívačem zadní hrany nebo LED stmívačem je světlo stmívatelné a může tak přispět k útulné atmosféře. Dobře promyšlený design lampy umožňuje svítit přímo i nepřímo. Nepřímé světlo se odráží difúzně přes strop a jemně se rozptyluje, což vytváří obzvláště příjemný světelný efekt. Výrobek má třídu ochrany II, takže neobsahuje ochranný vodič. V případě potřeby lze trvale nainstalované LED vyměnit technikem. Stropní svítidlo je k dispozici ve 4 různých průměrech.
| Výška: | 5,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 40,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Plast/PVC |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 3200 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 40 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 44,2 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 2,4 kg |