LED deska 6z 6W SMD (36 kusů) 450x7mm páska 3000K 470Lm
256,24 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 470 lumenů
- 6 wattů
- Délka 450 mm
- Šířka 7 mm
Číslo zboží:
LED 6z 6W SMD(36pcs) 450x7mm Band 3000K
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0006-27
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 6z 6W SMD (36 kusů) 450x7mm páska 3000K 470Lm
| Dlouho: | 450 mm |
|---|---|
| Šířka: | 7 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 6 W |
| Počet LED diod: | 36 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 470 lm |
| Index vykreslení barev: | 83 |
| Špičková intenzita světla: | 210 cd |
| Měřicí veličina pro stroboskopické efekty: | 0,4 |
| Množství měření blikání: | 0,9 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | soustředěné světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 1,00 |
| Index podání barev R9: | 8 |