LED stropní svítidlo VLOTTER, stmívatelné, titanové, Ø 40cm
5 011,85 Kč*
% 7 537,90 Kč* (Ušetřeno 33.51 %)- moderní stropní svítidlo
- stmívatelné
- robustní kovové tělo
Číslo výrobku: 071.0663-01
LED stropní svítidlo VLOTTER, stmívatelné, titanové, Ø 40cm
Moderní stropní svítidlo VLOTTER působí decentně a přesto dekorativně. Jeho design je velmi minimalistický, takže ladí s jakýmkoli konceptem místnosti. Počínaje kulatou kovovou základnou tvoří dvě rovné vzpěry vizuálně most k velkému jasnému prstenci, který příjemně rozděluje teplé bílé světlo po místnosti od stropu. V robustním kovovém prstenci je umístěno mnoho LED světelných bodů, které jsou pokryty opálovým matným sklem, a proto jsou vnímány jako neoslňující jednotka. Zvláštní předností je stmívatelnost VLOTTER, která vám poskytne nejen plně osvětlené místnosti, ale také nezapomenutelně útulné chvíle. V závislosti na velikosti místnosti a v souladu s vaším nábytkem můžete použít stropní svítidlo se dvěma různými průměry. Pro celý koncept je vhodná i kombinace menší verze o průměru 40 cm a větší verze s 60 cm.
| Výška: | 10,0 cm |
|---|---|
| Průměr: | 40,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Akrylové sklo |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1950 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 32 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | D |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 31,4 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,2 kg |