LED stropní svítidlo VLOTTER, stmívatelné, titanové, Ø 60cm
6 521,72 Kč*
% 9 806,80 Kč* (Ušetřeno 33.5 %)- moderní stropní svítidlo
- stmívatelné
- robustní kovové tělo
Číslo výrobku: 071.0664-01
LED stropní svítidlo VLOTTER, stmívatelné, titanové, Ø 60cm
Minimalistický design, skvělý efekt - to je stropní svítidlo VLOTTER. Robustní kovová konstrukce se vyznačuje subtilním designem. Jasně osvětlený prstenec, vybavený lineárními LED deskami za saténovým zasklením, zajišťuje příjemné chvíle světla. Kov v titanové barvě působí obzvláště elegantně a podtrhuje vysoce kvalitní charakter lampy. VLOTTER je zvláště účinný v moderním zařízení. Díky jejich stmívání si můžete libovolně zvolit intenzitu světla a užít si každou variantu, od plného soustředění až po absolutní pohodlí. V závislosti na koncepci místnosti můžete nadčasové stropní svítidlo kombinovat také v různých velikostech. VLOTTER je k dispozici s průměrem 60 cm a 40 cm a střihne jemnou postavu jako samostatná lampa nebo v kombinaci.
| Šířka: | 14,5 cm |
|---|---|
| Průměr: | 60,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Akrylové sklo |
| Barva: | Titan/Silber mat |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2730 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 42 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | D |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 41,5 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 1,6 kg |