LED deska 12.6a 12.6W SMD (63 kusů) 472x8mm 3000k 1500Lm
261,68 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 1500 lumenů
- 12,6 wattů
- Délka 472 mm
- Šířka 8 mm
Číslo zboží:
LED 12,6a 12,6W SMD(63pcs)D600x7,5mm
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0012-006
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 12.6a 12.6W SMD (63 kusů) 472x8mm 3000k 1500Lm
| Dlouho: | 472 mm |
|---|---|
| Šířka: | 8 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 12,6 W |
| Počet LED diod: | 63 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1500 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 0,90 |
| Index podání barev R9: | 0 |