Ovladač 30n ACTEC D75030NT 30W 750mA DIM, stmívatelný | 290.0030-14
Přejít na hlavní obsah Přeskočit na vyhledávání Přeskočit na hlavní navigaci
Popis
Ovladač 30n ACTEC D75030NT 30W 750mA DIM, stmívatelný
Dlouho: 142 mm
Šířka: 50 mm
Výška: 24 mm
Konstantní napětí/konstantní proud: 750 mA
Stmívatelné: Ano
Stmívatelné s: LED-stmívač, Stmívač s řízením fáze, Stmívač zadní hrany
Materiál: Plastický
Spotřeba energie ve W: 30 W
Provozní napětí: 20-40 V
Výstupní proud: 750 mA
IP ochrana: 20
Třída ochrany: II
Přeskočit galerii produktů
Inspirace
Ovladač 60i HUARUI DR-CC-60 60W 1500mA, stmívatelný