Nástěnné svítidlo HARVARD, mosaz se zeleným skleněným stínidlem
7 419,30 Kč*
- klasické nástěnné svítidlo
- otočné a výškově nastavitelné skleněné stínidlo
- dostupné v různých verzích
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 020.1370-01
Nástěnné svítidlo HARVARD, mosaz se zeleným skleněným stínidlem
Nástěnná svítidla ze série HARVARD jsou nezaměnitelnou interpretací klasické bankers lampy. S tímto nástěnným svítidlem můžete do svého domova vnést nostalgický šmrnc. Světelný kužel skleněného stínidla je otočný a lampu lze použít jako obrazové a zrcadlové světlo. Kombinace mosazi nebo patiny se zeleným skleněným stínidlem z něj dělá stylový zdroj světla. Saténová verze s opálově bílým skleněným odstínem však působí o něco moderněji. Objímku E14 lze osadit žárovkami s maximálním výkonem 40 wattů. Je vybaven tahovým vypínačem pro rychlé a snadné zapnutí a vypnutí.
| Šířka: | 20,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 9,0 cm |
| hloubka: | 15,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Barevný kryt/stínítko: | Zelená |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 0,80 kg |