Bankovní lampa HARVARD, mosaz se zeleným skleněným stínidlem, 32cm
9 337,88 Kč*
- klasická, nadčasová bankers lampa
- otočné a výškově nastavitelné skleněné stínidlo
- dostupné v různých verzích
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 040.1211-01
Bankovní lampa HARVARD, mosaz se zeleným skleněným stínidlem, 32cm
Stolní lampa HARVARD je novou edicí legendární lampy bankers a dodnes je klasikou mezi stolními lampami. Jeho nostalgický šmrnc z něj dělá trendy a zároveň nadčasový designový kousek. Menší verze s 32 cm je obzvláště praktická, protože nezabírá mnoho místa. Rám je k dispozici buď v mosazném nebo patinovém provedení, které je doplněno o poutavé zelené skleněné stínítko. Stínidlo opálově bílého skla dodává verzi se saténovým povrchem moderní nádech. Je vybaven paticí E14 a může pracovat s maximálním výkonem 40 wattů. Otočné stínidlo umožňuje různě zarovnat světelný kužel. Už jste objevili verzi 53 cm?
| Šířka: | 20,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 32,0 cm |
| hloubka: | 20,0 cm |
| Výškově nastavitelné: | A |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ne |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Sklo |
| Barva: | Lesklá mosaz |
| Barevný kryt/stínítko: | Zelená |
| Počet patic typu: | 1 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| S přepínačem Y/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 1,40 kg |