Lustr SHERATON, 24 plamenů, Chrom, 105 cm
284 121,64 Kč*
- Košový lustr ve stylu Sheraton
- z rakouské produkce
- SCHÖLER CRYSTAL®
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 011.2388-02
Lustr SHERATON, 24 plamenů, Chrom, 105 cm
Košový lustr SHERATON nám dává skvělé okamžiky svými vysoce kvalitními materiály, jako je pochromovaná masivní mosaz a jeho křišťálové závěsy od Schöler. Ať už je instalován ve veřejných budovách nebo v soukromých, klasicky zařízených obytných prostorách, zajišťuje vynikající osvětlení a efektivní světelnou atmosféru. Ve výšce 150 cm se zavěšením 120 cm a průměru 105 cm jsou pochromované kovové kroužky a nespočet hlav spojených s řetízky. V klasickém lustrovém stylu tvoří povrch zrcadlový dekorativní talíř obklopený krystaly ve tvaru slzy a fasetovanou křišťálovou koulí. Za mnoha křišťálovými řetězy se skrývá 24 patic E27, které jsou vybaveny maximálně 60 watty a spouštějí fascinující hru světla z vysoce kvalitních krystalů. Pomocí stmívače lze dosáhnout různého jasu. Lustr je dostupný v 24 karátovém zlatě a chromu. Tento produkt je zásilkou.
| Výška: | 150,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 120,0 cm |
| Průměr: | 105,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Chrom |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 24 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 52,0 kg |