Stropní lustr SHERATON, Zlatý, 120x90cm
245 563,04 Kč*
- z rakouské výroby
- SCHÖLER CRYSTAL®
- povrch: chrom
budou při dostupnosti automaticky přidány do košíku:
Číslo výrobku: 012.2388-07
Stropní lustr SHERATON, Zlatý, 120x90cm
Rozměrný stropní lustr SHERATON se prezentuje lesklým povrchem a honosnými závěsy SCHÖLER CRYSTAL®. Díky exkluzivním materiálům a oválnému rámu se velká lampa stává luxusním a efektním designovým prvkem v soukromých i komerčních prostorách. Svítidlo o délce 120 cm, šířce 90 cm a výšce 43 cm se skládá z masivního mosazného rámu s chromovaným povrchem, který umocňuje třpyt a třpyt krystalů. Počínaje chromovaným podstavcem, nespočet křišťálových řetízků ve tvaru lebeční kaskády spadá dolů, kde se setkávají s chromovanou ozdobnou deskou. To má zase krystaly ve tvaru slzy a dvě fasetované křišťálové koule, které se odrážejí v desce. Za mnoha krystaly je umístěno 20 patic E27, které lze provozovat s maximálním výkonem 60 wattů. Jejich jas lze regulovat pomocí stmívače. Křišťálový stropní lustr SHERATON je k dispozici v těchto povrchových úpravách: 24 karátové pozlacení, chrom a může poskytnout celkové osvětlení větší místnosti nebo i malé předsíně. Tento produkt je zboží s doručením kurýrem.
| Dlouho: | 120,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90,0 cm |
| Výška: | 43,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E27 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SCHÖLER CRYSTAL® |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 20 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 60 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 40,0 kg |