Lustr KATHARINA, 8 plamenů, zlatý, 85 cm
67 648,62 Kč*
% 119 813,05 Kč* (Ušetřeno 43.54 %)- imperiální lesk
- mosazné tyče
- SPECTRA® Swarovski® Crystal
Číslo výrobku: 011.2367-02
Lustr KATHARINA, 8 plamenů, zlatý, 85 cm
Elegance a reprezentativní vzhled charakterizují 8ramenný lustr z křišťálové série KATHARINA. Jak název napovídá, je inspirován ruskou carevnou a dvorským stylem její doby.
Svůj půvabný a exkluzivní vzhled vděčí lustr svému designu a vynikajícímu zpracování. Filigránová tyč je vyrobena z masivního mosazi a povrchově upravena 24karátovým zlatem – alternativně je k dispozici také chromovaná varianta. K tomu se přidávají vysoce kvalitní krystaly od firmy Swarovski v mnoha tvarech, jako jsou kachničky, kapky, perly a rozety. Ty jsou spředeny do jemné, brilantně jiskřivé sítě, která obklopuje tyče a vrcholí v koruně.
Díky svému klasickému slavnostnímu vzhledu ladí s nejrůznějšími styly interiérů, kde se stává atraktivním středobodem pozornosti. Jeho rozměry 120 centimetrů na výšku a 85 centimetrů v průměru vyžadují prostorné místnosti s odpovídající výškou stropů, jako jsou vstupní haly, slavnostní sály nebo jídelny.
Lustr je vybaven 8 objímkami E14 a lze jej osadit žárovkami o maximálním výkonu 40 W na každou objímku. LED žárovky ve tvaru svíčky nebo větru jsou stylovým doplňkem a snižují spotřebu energie a náklady na údržbu.
Upozorňujeme, že tento produkt je dodáván přepravní službou.
| Výška: | 120,0 cm |
|---|---|
| Délka zavěšení: | 70,0 cm |
| Průměr: | 85,0 cm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Typ patice: | E14 |
| Vyrobeno v Rakousku: | Ano |
| Materiál konstrukce: | Mosaz |
| Materiál potahu: | Krystal |
| Kvalitní křišťálové závěsy: | SPECTRA® Swarovski® Crystal |
| Barva: | Zlato |
| Barevný kryt/stínítko: | Průhledná |
| Počet patic typu: | 8 |
| Maximální konfigurace ve W na zásuvku: | 40 W |
| Žárovky v ceně: | Ne |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 20,2 kg |