LED zrcadlové světlo MARILYN, pohyblivý reflektor, bílá, 60cm
5 269,00 Kč*
- moderní a současný styl
- pohyblivý reflektor
- povrch: bílá
Číslo výrobku: 030.0480-01
LED zrcadlové světlo MARILYN, pohyblivý reflektor, bílá, 60cm
LED světlo MARILYN lze snadno připevnit nad zrcadlo a je tak ideální oporou pro vaši každodenní koupelnovou rutinu. Design je velmi jemný a rezervovaný. Hodí se proto k mnoha stylům. Rám lampy je vyroben z hliníku a má bílý povrch. Integrované LED diody jsou umístěny za opálovým matným akrylátovým difuzorem, který rovnoměrně distribuuje světlo a zabraňuje oslnění. Pokud je požadováno nepřímé osvětlení, lze reflektor snadno a prakticky otáčet požadovaným směrem. Lampa je vybavena moderní LED technologií a světelným výkonem 1700 lumenů a vydává teplé bílé (3000 Kelvinů) světlo. Díky krytí IP44 jej lze bez váhání použít ve vlhkých místnostech, jako je koupelna.
| Šířka: | 60,0 cm |
|---|---|
| Výška: | 4,2 cm |
| hloubka: | 10,0 cm |
| Pivoting: | Ano |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Akrylové sklo |
| Barva: | Bílý |
| Barevný kryt/stínítko: | Opál matný |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1700 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 18 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ne |
| Vážená spotřeba energie: | 18 kw/1000h |
| IP ochrana: | 44 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,4 kg |