Ovladač 24e SD-UNW0243018A LED 16-24W, nelze stmívat
438,66 Kč*
- nelze stmívat
- 300 mA, 50-72 voltů, 16-24 wattů
- délka 100 mm, šířka 35 mm, výška 25 mm
Číslo zboží:
Driver 24e SD-UNW0243018A LED 16-24W
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0024-05
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.62)
Popis
Ovladač 24e SD-UNW0243018A LED 16-24W, nelze stmívat
| Dlouho: | 100 mm |
|---|---|
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 300 mA |
| Stmívatelné: | Ne |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 16-24 W |
| Provozní napětí: | 50-72 V |
| Výstupní proud: | 300 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |