Ovladač 20n 3AAA HYL-020R0300G150 300mA20, nelze stmívat
854,62 Kč*
- nelze stmívat
- 300 mA, 40-67 voltů, 12-20 wattů
- délka 150 mm, šířka 24 mm, výška 22 mm
Číslo zboží:
Driver 20n 3AAA HYL-020R0300G150 300mA20
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0020-14
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.6)
Popis
Ovladač 20n 3AAA HYL-020R0300G150 300mA20, nelze stmívat
| Dlouho: | 150 mm |
|---|---|
| Šířka: | 24 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 300 mA |
| Stmívatelné: | Ne |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 12-20 W |
| Provozní napětí: | 40-67 V |
| Výstupní proud: | 300 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |