LED závěsné svítidlo TARA, 120 cm, matný nikl
10 310,78 Kč*
- Přímé a nepřímé světlo
- Stmívatelné
- Povrchy: matná zlatá, černá a matný nikl
Číslo výrobku: 060.1716-03
LED závěsné svítidlo TARA, 120 cm, matný nikl
Vyzkoušejte dokonalou kombinaci elegance a funkčnosti s LED závěsným svítidlem TARA. Toto moderní svítidlo o délce 120 cm je k dispozici ve třech stylových provedeních: matný nikl, matné zlato a černá. Bez problémů zapadne do každého interiéru a zároveň poskytne působivé osvětlení.
Svítidlo TARA vyzařuje jak přímé světlo směrem dolů, tak nepřímé světlo směrem nahoru, což zajišťuje harmonické rozložení světla. Pomocí praktického tlačítkového přepínače na horní hraně svítidla můžete plynule regulovat stmívání a barvu světla v rozmezí 2700, 3800, 4500 a 5700 kelvinů. To znamená, že můžete vždy vytvořit dokonalou atmosféru - bez ohledu na to, zda je požadováno teplé bílé nebo chladnější světlo.
Oddělené ovládání UPLIGHT a DOWNLIGHT vám poskytuje maximální flexibilitu při navrhování světla. Díky inovativní funkci zdvihu můžete výšku závěsného svítidla TARA nastavit podle svých potřeb.
Toto svítidlo je vyrobeno z eloxovaného hliníku a zaujme nejen svým moderním designem, ale také odolností a robustností. S LED závěsným svítidlem TARA nejenže nastavíte stylové akcenty, ale také využijete pokročilou technologii osvětlení, která dodá vašemu domovu nebo kanceláři to správné světlo.
| Dlouho: | 120,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 6,5 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Celková výška: | 180,0 cm |
| Délka zavěšení: | 20-170 cm |
| Výškově nastavitelné: | A |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 2700/3800/4500/5700 Kelvinů (Teplá bílá až studená bílá) |
| Materiál konstrukce: | Hliník |
| Materiál potahu: | Hliník |
| Barva: | Satén/Nikl-mat |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1700 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 44 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | G |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 44 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | I |
| Se stmívačem A/N: | Ano |
| Hmotnost netto: | 2,50 kg |