Ovladač 60a (Pásek ovladače 60W/24V IP67), nelze stmívat
1 762,18 Kč*
- nelze stmívat
- 2500 mA, 24 voltů, 60 wattů
- délka 162 mm, šířka 42 mm, výška 30 mm
Číslo zboží:
Driver 60a (Driver Strip 60W/24V IP67)
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0060-010
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.48)
Popis
Ovladač 60a (Pásek ovladače 60W/24V IP67), nelze stmívat
| Dlouho: | 162 mm |
|---|---|
| Šířka: | 42 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 24V |
| Stmívatelné: | Ne |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 60 W |
| Provozní napětí: | 24 V |
| Výstupní proud: | 2500 mA |
| IP ochrana: | 67 |
| Třída ochrany: | II |