LED deska 22i 22W SMD (48+96 kusů) 840x35mm 4000K 3000Lm
1 004,36 Kč*
- Barva světla 4000 Kelvinů
- Světelný tok 3000 lumenů
- 22 wattů
- Délka 840 mm
- Šířka 35 mm
Číslo zboží:
LED 22i 22W SMD(48+96pcs)840x35mm 4000K
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0022-09
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 22i 22W SMD (48+96 kusů) 840x35mm 4000K 3000Lm
| Dlouho: | 840 mm |
|---|---|
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 4000 Kelvinů (studená bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 22 W |
| Počet LED diod: | 144 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 3000 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 1,00 |
| Index podání barev R9: | 10 |