LED deska 14c 14W SMD (240 kusů) 1000x15mm páska 3000K 2100Lm
1 510,18 Kč*
- Barva světla 3000 Kelvinů
- Světelný tok 2100 lumenů
- 14 wattů
- Délka 1000 mm
- Šířka 15 mm
Číslo zboží:
LED 14c 14W SMD(240pcs)1000x15mmBand3000
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0014-03
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 14c 14W SMD (240 kusů) 1000x15mm páska 3000K 2100Lm
| Dlouho: | 1000 mm |
|---|---|
| Šířka: | 15 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 14 W |
| Počet LED diod: | 240 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2100 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 1,00 |
| Index podání barev R9: | 8 |
| Hmotnost netto: | 0,1 kg |