LED deska 10,25 A 10,25 W SMD (120 kusů) 558 x 8 mm
173,95 Kč*
- Barva světla 2700/3000/4000 kelvinů
- Světelný tok 1458 lumenů
- 10,25 wattů
- Délka 558 mm
- Šířka 8 mm
Číslo zboží:
LED 10,25a 10,25W SMD(120pcs) 558x7,8mm
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Energetická účinnost:
empty
Číslo výrobku: 199.0010-251
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.5)
Popis
LED deska 10,25 A 10,25 W SMD (120 kusů) 558 x 8 mm
| Dlouho: | 558 mm |
|---|---|
| Šířka: | 8 mm |
| Výška: | 2 mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světlá barva: | 2700/3000/4000 Kelvinů (Teplá bílá až studená bílá) |
| Spotřeba energie ve W: | 10,25 W |
| Počet LED diod: | 120 |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1458 lm |
| Index vykreslení barev: | 80 |
| Síťové napětí nebo ne přímo na síťové napětí: | není připojen přímo k síťovému napětí |
| Zaostřené nebo nezaostřené světlo: | nezaostřené světlo |
| Údržba světelného toku: | 0,96 |
| Faktor životnosti: | 0,90 |
| Index podání barev R9: | 1 |
| Vážená spotřeba energie: | 10,25 kw/1000h |