Ovladač 40p ACTEC D95040NT 40W 950mA, stmívatelný
1 588,24 Kč*
- stmívatelné
- 950 mA, 21-42 voltů, 40 wattů
- délka 165 mm, šířka 51 mm, výška 23 mm
Číslo zboží:
Driver 40p ACTEC D95040NT 40W 950mA
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0040-16
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.57)
Popis
Ovladač 40p ACTEC D95040NT 40W 950mA, stmívatelný
| Dlouho: | 165 mm |
|---|---|
| Šířka: | 51 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 800-990 mA |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač s řízením fáze, Stmívač zadní hrany |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 40 W |
| Provozní napětí: | 21-42 V |
| Výstupní proud: | 950 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |