Ovladač 100c HUARUI DR-CC-100-42 100W 2300mA, stmívatelný
3 882,24 Kč*
- stmívatelné
- 2300 mA, 32-42 V, 100 W
- Délka 190 mm, šířka 65 mm, výška 29 mm
Číslo zboží:
Driver 100c HUARUI DR-CV-100-42 100W DIM
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 290.0100-030
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.54)
Popis
Ovladač 100c HUARUI DR-CC-100-42 100W 2300mA, stmívatelný
| Dlouho: | 190 mm |
|---|---|
| Šířka: | 65 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Konstantní napětí/konstantní proud: | 2300mA |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | LED-stmívač, Stmívač zadní hrany |
| Materiál: | Plastický |
| Spotřeba energie ve W: | 100 W |
| Provozní napětí: | 32-42 V |
| Výstupní proud: | 2300 mA |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 0,20 kg |