LED závěsné svítidlo GIDEON s up a downlight, stmívatelné, černé
16 109,20 Kč*
- moderní LED závěsné svítidlo s funkcí stmívání
- up a downlight
- silné, teplé bílé LED
Číslo výrobku: 060.1695-02
LED závěsné svítidlo GIDEON s up a downlight, stmívatelné, černé
Souhra jasných linií a povrchů určuje design moderního LED závěsného svítidla GIDEON. Štíhlé, jeden a půl metru dlouhé kovové tělo lampy zušlechťuje výběr matné černé nebo bílé povrchové úpravy. Svým přímým a nepřímým světlem GIDEON nejen osvětluje stůl, ale také poskytuje měkké osvětlení místnosti a dodává celému jídelnímu prostoru vyvážené základní osvětlení bez oslnění. Jasné a neblikající teplé bílé LED diody nejen, že kulinářské lahůdky vypadají dobře, ale také udrží vaše oči vzhůru během domácích úkolů nebo dlouhých domácích kanceláří u rodinného stolu. Jakmile je práce hotová, funkce stmívání zajistí příjemnou světelnou atmosféru.
| Dlouho: | 146,5 cm |
|---|---|
| Šířka: | 3,6 cm |
| Celková výška: | 150,0 cm |
| Délka zavěšení: | 142,0 cm |
| Výškově nastavitelné: | A |
| Stmívatelné: | Ano |
| Stmívatelné s: | Stmívač zadní hrany |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Materiál potahu: | Hliník |
| Barva: | Černá |
| Barevný kryt/stínítko: | Černá |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 2300 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 44 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | A |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 40 kw/1000h |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |
| Hmotnost netto: | 3,0 kg |