Svítidla ORION

Historie firmy

 • O společnosti Orion

  Správně vybrané svítidlo pomůže vytvořit tu správnou náladu, naladit atmosféru a má ladit s interiérem. V Orionu rádi pomůžeme najít vhodné osvětlení od svítidel pro běžnou domácnost až po reprezentativní lustry.

  Více než padesátiletá praxe v oboru, nepřeberné množství uspokojených zákazníků a zrealizovaných projektů nás jistě opravňuje k pocitu, že to se svítidly umíme.

  Největší výběr osvětlení v České republice, odborné poradenství Na prodejních plochách více než 15.000 m2 s 8.000 zapojenými svítidly uvidíte lustry, závěsná ,nástěnná, stolní a stojanová svítidla pro obytné prostory (kuchyně, koupelny, obývací pokoje, ložnice....) zahradu, restaurace, hotelové pokoje, společenské sály, kostely, divadla......

  Kvalita pro náročného zákazníka. Naše ručně vyráběné originály se vyznačují užitím kvalitních materiálů a profesionálním zpracováním. Spolu s povrchovou úpravou v naší vlastní galvanovně pak i dlouhou životností.

  Při návrhu designu svítidel spolupracujeme s architekty a interiérovými návrháři. Mnohá naše svítidla vznikla z nápadů našich zákazníků po celém světě.

  Svítidla všech velikostí a v jakémkoliv množství. Exkluzivně potom vyrábíme i velká svítidla na zakázku, i zde jsme schopni dodat jakékoliv množství. Speciálním přáním zákazníka jsme vždy naklonění.....s radostí....

  Dodání v termínu Díky našemu velkému skladu, počítačově řízené logistice a dobré spolupráci se zahraničními obchodními partnery umíme zabezpečit spolehlivé a přesné dodání zboží. Ve více než 100 zemích po celém světě.

  Záruka náhradních dílů Svítidla ORION jsou vysoce kvalitní produkty s dlouhou životností, ze kterých se budete těšit velmi dlouho. Garantujeme dostupnost náhradních dílů na desetiletí.

  Svítidla ORION – oblíbená po celém světě Produkty různých sérií svítidel ORION dnes zkrášlují byty, domy, ale i velké, významné objekty. Po celém světě.

 • Historie české pobočky

  Historie firmy ORION Leuchtenfabrik, je historií úspěchů už od roku 1948. Po založení obchodní firmy následovala brzy vlastní výroba svítidel na kvalitativně vyšší úrovni a v různých stylech, která našla uznání po celém světě.

  Čas ubíhal a v 90-tých letech se začala svítidla ORION nabízet i na českém trhu. Spoluprací s několika českými partnery se tato značka dostávala stále více do podvědomí zákazníků. V roce 1997 byly potom otevřeny vlastní výstavní prostory v Průhonicích. Díky vynikající poloze hned vedle nejznámější české dálnice D1, do daleka zářící prodejně a díky později vzniknuté nákupní zóně, byly splněny všechny předpoklady pro úspěšný prodej.

  Dobré výsledky ORIONu Praha v Průhonicích byly potom důvodem výstavby druhé prodejny. V roce 2011 jsme ji pak otevřeli v Praze Ruzyni. Od té doby tato moderní prodejna nejen září do daleka všemi barvami LED ale snaží se uspokojit zákazníky ze západní části republiky.

  A tak nyní předvádíme na více než 3.000 m² výstavní plochy 8.000 vesměs zapojených druhů svítidel všech stylů v různých cenových relacích. A nejen to. Jsme schopni i odborně poradit. Světlo vytváří atmosféru a mělo by interiér vyzdvihnout. Chceme Vám proto pomoci při výběru vhodného světelného zdroje ať už se jedná o reprezentativní lustr nebo svítidlo moderní. Již od založení firmy jsme dokázali uspokojit mnohé zákazníky a zdárně ukončit nepřeberné množství projektů. Zkušenost, která se vždy hodí. Krédo vedoucího průhonické prodejny: „Svítidlo musím vidět než ho koupím“….a my se snažíme, aby naši zákazníci všechna svítidla viděli.