Zásuvka S14D, kov, stará mosaz
678,25 Kč*
- Stará mosaz
- Materiál hliník
- Patice S14D
- Délka 68 mm, šířka 45 mm
- Výška 40 mm
Číslo zboží:
Fassung S14D Altmessing Metall
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 257.000014-33
Popis
Zásuvka S14D, kov, stará mosaz
| Dlouho: | 70 mm |
|---|---|
| Šířka: | 47 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Typ patice: | S14d |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Patina |
| IP ochrana: | 20 |
| Třída ochrany: | II |