Stínidlo EMPIRE 386, Ø 310 mm, matný opál s patinou kroužkem
2 745,37 Kč*
- Opál matný s patinou kroužkem Ø 240 mm
- Ø 310 mm
- výška 165 mm
- otvor 42 mm
Číslo zboží:
Glas 386 opal-Patina
Dostupnost:
Ihned
Připraveno k odeslání:
v do 1-4 pracovních dnů
Číslo výrobku: 200.000386-02
Ke stažení
Datenblatt DE - Datasheet EN
(0.7)
Popis
Stínidlo EMPIRE 386, Ø 310 mm, matný opál s patinou kroužkem
| Typ skleněného stínidla: | Skleněný otvor E27 (40-50mm) |
|---|---|
| Výška: | 165 mm |
| Průměr: | 310 mm |
| Průměr níže: | 240 mm |
| Velikost otvoru: | 42 mm |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Opál matný |
| Nástavec pro zásuvku: | E27 |
| Hmotnost netto: | 1,4 kg |