LED stropní svítidlo ARGO
8 142,94 Kč*
- úzké zrcadlové světlo
- moderní design
- vestavěné LED diody
Číslo výrobku: 071.0636-01
LED stropní svítidlo ARGO
Čtyřžárovkové stropní svítidlo ARGO LED přináší dostatek světla s vysokou energetickou účinností do vlhkých místností. Díky svému modernímu vzhledu s pochromovanou ocelí a čtyřmi plameny uspořádanými do pravého úhlu příjemně vyčnívá ze standardních koupelnových stropních svítidel. S výkonem 27 wattů je ideální pro základní osvětlení i ve velkých koupelnách. Třída ochrany IP44 znamená, že je chráněna před stříkající vodou ze všech směrů, takže ani spoustě zábavy ve vaně nic nestojí v cestě. Jejich saténové difuzory pokrývají teplé bílé LED desky a rovnoměrně šíří jejich světlo.
| Dlouho: | 61,0 cm |
|---|---|
| Šířka: | 61,0 cm |
| Výška: | 5,0 cm |
| Stmívatelné: | Ne |
| Světlá barva: | 3000 Kelvinů (teplá bílá) |
| Materiál konstrukce: | Ocel |
| Barva: | Chrom |
| Světelný tok v lumenech / LED: | 1740 lm |
| Trvale instalovaná LED: | A |
| Výkon ve W / trvale instalovaná LED: | 27 W |
| LED třídy energetické účinnosti: | F |
| LED diody vyměnitelné: | Ano, od techniků |
| Vážená spotřeba energie: | 26,9 kw/1000h |
| IP ochrana: | 44 |
| Třída ochrany: | I |
| Hmotnost netto: | 1,1 kg |